Kontakt

Do práce na kole je:

  • celorepubliková Květnová výzva, která běží každý rok od 1. do 31. května
  • kratší týdenní výzvy – Lednová výzva (1 týden) a Zářijová výzva (2 týdny), která běží v rámci Evropského týdne mobility
  • netradiční teambuilding s kolegy i napříč firmou a týmy
  • motivace zaměstnanců hravou formou, aby si vyzkoušeli dopravovat do práce udržitelně: na kole, skejtu, pěšky, během, …
  • motivace firem, aby podpořily své zaměstnance v myšlence nechat auto doma – např.  vytvořením potřebného zázemí (stojany, šatny, sprchy, …)

Do práce na kole 2024

Celý měsíc květen (nejen) z práce a do práce na vlastní pohon. Registrujte se do Květnové výzvy Do práce na kole, pěšky nebo poklusem 2024 a udělejte něco pro sebe i své město. Pomůžete překonat loňský rekord v počtu účastníků a účastnic?

Do práce na kole 2023

V průběhu měsíce května proběhl již 13. ročník celorepublikové výzvy Do práce na kole (DPNK), která každoročně směřuje k ozdravení měst a motivaci k bezmotorové dopravě. Město Nový Jičín se do kampaně zapojilo po deváté a účastníci se mohli těšit na oblíbené akce na triko a atraktivní ceny od lokálních partnerů, kterými byli: Allianz pojišťovna – Šarady & Šrámková, AS FITNESS, BESIP, Cukrárna a kavárna Sauro, DOBRÁ ČOČKA, Chata Svinec, Jesenický pramen, K – Bikes, spol. s r.o., MADE FOR TRAILS s.r.o., MARTIN CAFE, Nemocnice AGEL Nový Jičín, Občerstvení K+K, Optika Lenka, Proficio Active, Rodinné centrum Provázek, Solná jeskyně Siesta, Tonak a.s., Město Nový Jičín a Zdravé město Nový Jičín.

Udělejte dobrý skutek!

Účastníky výzvy Do práce na kole letos vybízíme také k tomu, aby účast v kampani spojili s dobrým skutkem a šli v rámci svých týmů darovat krev. Pro dárce krve, kteří přijdou darovat krev během květnových úterků v triku kampaně DPNK, čeká po odběru zdravá odměna.